Oferty pracy

Specjalista ds. PR i promocji

Zobacz ofertęAplikuj

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. PR i promocji

Obowiązki:
• Codzienna obsługa PR’owa spektakli premierowych, repertuarowych i wydarzeń bieżących Teatru Polskiego;
• Organizacja przedpremierowych pokazów medialnych;
• Codzienna obsługa promocyjna spektakli premierowych, repertuarowych i wydarzeń Teatru Polskiego;
• Planowanie z wyprzedzeniem i bieżące realizowanie kampanii outdoorowych, rezerwacja nośników;
• Negocjowanie i sporządzanie umów i nadzór nad ich realizacją;
• Pozyskiwanie patronów medialnych, realizacja patronatów medialnych oraz nadzór nad umowami / porozumieniami patronackimi;
• Sporządzanie i prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej pracy działu zgodnie z wewnętrznym regulaminem teatru.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe;
• Minimum dwuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z branżą: kultura, sztuka, media (wymaganie konieczne);
• Znajomość funkcjonowania środowiska PR w dziedzinie kultury;
• Znajomość mediów społecznościowych pod kątem promowania instytucji kultury;
• Znajomość rynku mediów lokalnych i krajowych;
• Kreatywność w dziedzinie działań promocyjnych i PR;
• Sumienność, dokładność, staranność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wykazywanie inicjatywy;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook, Internet) oraz urządzeń biurowych.

Zatrudnienie - pełny etat, na zastępstwo na okres co najmniej do 30 września 2018 roku.

Dokumenty: CV oraz list motywacyjny należy przesłać w terminie do 24 listopada 2017 r. poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się przy ofercie pracy na stronie internetowej Teatru lub złożyć na portierni Teatru przy ul. Kazimierza Karasia 2. W przypadku złożenia oferty w siedzibie Teatru należy wskazać stanowisko, którego dotyczy aplikacja.

Oferty nie spełniające wymagań nie będą rozpatrywane.
Teatr zastrzega sobie prawo kontaktu wyłącznie z osobami wyłonionymi w drodze wstępnej rekrutacji.